Відеонагляд

Завдяки системі відеонагляду ви отримаєте:

 

  • візуальний контроль ситуації на об’єкті, що охороняється
  • виконання функцій охоронної сигналізації при використанні детекторів руху відеокамер або зовнішніх охоронних датчиків
  • можливістю організації безперервного відеозапису

Наші спеціалісти підберуть обладнання, що найкраще підходить поставленим задачам, узгодять з Вами розташування камер та навчать користуватись цією системою.

Завдяки великому досвіду робіт з будівництва мереж різної складності, для нас не буде проблемою забезпечити наглядом будь-який об’єкт, від мережевої камери в магазині чи на гаражі і до промислових об’єктів, таких як заводи чи фермерські господарства.

Ми з легкістю виконаємо для Вас роботи по встановленню відео нагляду навіть в полі, де є проблеми з живленням. Досвід в роботах з безпровідними технологіями та альтернативною енергетикою не аби як розв’язує руки при виконанні складних завдань.

З посеред великого різноманіття обладнання для відео нагляду, ми рекомендуємо обирати ІР камери. Ось їхні переваги :

  • найважливішою перевагою IP-відеокамер є дуже висока якість зображення. Існую ІР-камери відео спостереження з дозволом в 1MP (1280х720), 2MP (1920х1080), 3MP (2048х1536), 5MP (2536 × 1920) і більше.
  • Не менш важливою перевагою IP-відеокамер є можливість встановлення записуючого пристрою віддалено, в надійному місці. Єдиною вимогою в даному випадку буде наявність Інтернету на «двох кінцях»
  • Додатковою перевагою є можливість встановлення камер з Wi-Fi передавачем. Ця можливість стане в пригоді, коли немає можливості прокласти мережевого кабелю.

Ну і зовсім привабливим видасться ще одна цікавинка цифрових камер. Якщо Вам потрібно встановити одну чи дві камери, як на приклад в магазині чи на майданчику – не обов’язково придбавати DVR (пристрій запису). Достатньо вибрати IP-відеокамеру з SD-картою. І ось у Вас є можливість перегляду он-лайн чи історії за кільки тижнів.