СКМ

Нас оточують безліч обчислювальних приладів – від домашнього лептопа чи сматфону до спеціалізованих систем, що забезпечують функціонування всіх інфраструктур навколо нас. У тому чи іншому вигляді ком’ютери працюють у телевізорах, «розумній» побутовій техніці, будинкових мережах, терміналах самообслуговування, банкоматах, кассах супермаркетів,  забезпечують роботу автомобілів та керують дорожнім рухом у світофорах, допомагають у нашій професійній діяльності…

Більшість з цих пристроїв співпрацюють один з одним за допомогою комп’ютерних мереж. Віднедавна поширився навіть відповідний термін – Інтернет речей, мережа, що об’єднує безліч пристроїв навколо нас, кількість яких у найближчі роки повинна сягнути 50 мільярдів!

Отож, одне з наших завдань – побудова комп’ютерних мереж, що відповідають вимогам сучасності, дозволяють у повну силу використовувати обчислювальні потужності навколо нас та відкривати нові горизонти.

Ми маємо досвід та пропонуємо:

– планування робіт по побудові мереж, ведення документації, дозвільних документів;

– побудова мереж різного рівня сладності – квартирні, офісні, будинкові, в межах цілого населенного пункту, магістральні;

– профілактика, обслуговування та усунення несправностей різного ґатунку;

– інтеграція в існуючу мережу різноманітних інфраструктур та сервісів – доступ до мережі Інтернет, ІР телебачення та телефонії, відеонагляд, об’єднання територіально віддалених сегментів мережі.

Усі роботи проводяться сертифікованими фахівцями та з використанням сучасних технологій – ВОЛЗ, PON, LAN, WLAN. Відстань, віддаленість, відсутність енергопостачання не стануть на заваді.